Dobra marka

Dobra markaWybierając panele kierujemy się wieloma bardzo ważnymi czynnikami – ich wygląd, jakość wykonania czy fakt, że idealnie współgrają z naszymi meblami. Musimy je brać pod uwagę, jeżeli chcemy naprawdę być zadowolonymi z wykonanych – kosztownych przecież – zakupów. Nie zaszkodzi nam przyjrzenie się kilku konkretnym markom, które z różnych powodów budzą zaufanie wśród użytkowników. Oczywiście znak danej firmy na paczce z parkietami nie sprawi, że będzie to nieskończenie wytrzymały produkt, ale szanse na bycie zadowolonym rosną.

Przykładowo ciekawe podłogi produkuje Wineo. Ten niemiecki dostawca wyspecjalizował się w panelach laminowanych. Zalety akurat tej ich odmiany są dosyć oczywiste – to duża wytrzymałość, która pozwala im bezproblemowo znosić spadające przedmioty, plamy, wpływ światła czy żar papierosów. Nie jest trudna także ich konserwacja, ponieważ wystarczy nam sucha szczotka oraz wilgotna szczotka nasączona dosyć standardowym płynem. Panele laminowane są także tańsze ze względu na użycie do ich wyrobu sztucznych tworzyw.

Nie można także w przypadku Wineo pominąć faktu, że część z ich paneli od razu została wzbogacona o wyciszający podkład. Podłogi wyposażone w to udogodnienie opatrzono dopiskiem „comfort”. Niektórym osobom bowiem w podłogach laminowanych przeszkadza fakt, że są one nieco głośniejsze niż drewniane wyroby. Tę ewentualną niedogodność eliminuje jednak właśnie dobrej jakości podkład, który zapewnia wytłumienie dźwięków. Jak widać Wineo oferuje bardzo kompleksowy zakres wyposażenia do naszych domów.

To niejedyny producent, którego wyroby mogą nas zainteresować, ale na dobry początek z pewnością nie zaszkodzi nam przejrzenie oferty właśnie jego. Niemiecka jakość to coś, co stanowi oznakę wysokiej klasy towarów na całym świecie. Kolekcje takie jak Piaza Maxi oraz Piazza dodatkowo sprawdzają się także w sklepach i lokalach, co jeszcze bardziej podnosi ich wartość. Na pewno odnajdziemy coś dostosowanego do swoich wymogów.

  Jak wybrać meble do mieszkania?

sklep z podłogami