Panele podłogowe firmy Quick-Step

Quick-Step to producent paneli podłogowych, należący do belgijskiej firmy Unilin, istniejącej od roku 1960. Firma od wielu lat udowadnia, że z pasją podchodzi do produkcji trwałych i rewelacyjnie wyglądających podłóg, które zrobią wrażenie nawet na najbardziej wymagającym estecie.

Oferta Quick-step

Firma produkuje podłogi laminowane, drewniane oraz winylowe. W swojej ofercie ma wiele unikalnych kolekcji, w których znajdzie się coś do wnętrz zarówno klasycznych jak i nowoczesnych. Nie brakuje również akcesoriów niezbędnych do montażu podłogi, takich jak podkłady czy klej. Na stronie internetowej producenta możemy również poczytać wiele ciekawych porad dotyczących projektowania oraz układania wymarzonej podłogi.

Gdzie zakupimy produkty Quick-Step?

Firma dystrybuuje swoje towary w wielu sklepach różnych sieci na terenie całej Polski. Panele Quick-Step możemy również zakupić w niektórych sklepach internetowych. Zakupy online pozwolą nam zaoszczędzić i kupić materiały taniej. W sklepach internetowych możemy się również spotkać z licznymi promocjami i bonusami, oraz darmową przesyłką towarów.

Ciekawostki na temat firmy Quick-Step

Quick-Step w roku 1997 opracował i opatentował system zatrzaskowy Uniclic, który przyjął się na całym świecie. Ten innowacyjny system bardzo uprościł montaż paneli podłogowych. Firma od wielu lat jest oficjalnym sponsorem profesjonalnej grupy kolarskiej Etixx Quick-Step.

sklep z podłogami

  Czy warto stawiać na podłogi drewniane?