Ciekawe marki

Ciekawe markiMyśląc nad doborem paneli często myślimy nad tym, aby wybrać dla siebie jakąś sensowną markę, która będzie gwarancją jakości i satysfakcji z użytkowania nawet po kilku latach. Można ich znaleźć wiele, ale nie zaszkodzi zapoznać się chociażby z trzema, które zostaną zaproponowane w tym tekście.

Pierwsza to panele podłogowe QuickStep. To belgijski produkt, który wyróżnia sie nie tylko wysokim poziomem wykonania, co przekłada się na ich wytrzymałość, ale także szybkością przy próbach montażu. Może to być dużą zaletą, gdy jesteśmy zmuszeni do szybkiego remontu, bo poprzednie panele niespodziewanie zostały zniszczone. Nie można nie wspomnieć także o technologii UniClick, która sprawia, że da się je zamontować także w trudno dostępnych miejscach.

Wineo to nie tylko dostawca paneli laminowanych wysokiej próby, ale także reprezentant niemieckiej solidności. Widać to po interesującym rozwiązaniu, które pozwala zaoszczędzić wydatków na podkłady, które mają wyciszyć dźwięki niosące się po kontakcie z panelami. Otóż te modele, które opatrzono dopiskiem „Comfort” mają wbudowany podkład, co przekłada się na niższą głośność kroków.

Jeżeli interesują nas panele winylowe, to uwagę przyciąga Vilingo. Ich produkty są nieodróżnialne od drewnianych, a także wodoodporne i niezwykle proste w składaniu. Jeżeli darzymy ochronę środowiska szczególnymi względami, to tym bardziej nas do siebie przekonają – są proste w recyklingu.

sklep z podłogami

  Dobra marka